Dzień Eurowyborcy - Decyzja o przyszlosci Europy nalezy do Ciebie!

Zespół „Donegal”, będzie gościem „Dnia Eurowyborcy” w Wyższej Szkole Prawa i Administracji. Impreza ma na celu zachęcić młodych mieszkańców Rzeszowa do świadomego udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Koncert odbędzie się w środę 2 kwietnia2014 r. w klubie studenckim WSPiA „Zemsta Docenta” o godzinie 12:30. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
 

Decyzja o przyszłości Europy należy do Ciebie!

Dzień Eurowyborcy organizowany jest przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Przemyśl działający przy Wyższej Szkole Prawa i Administracji. Jego celem jest przybliżenie mieszkańcom regionu idei Unii Europejskiej. Ma również zachęcić młodych ludzi do udziału w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Gwiazdą „Dnia Eurowyborcy” w WSPiA będzie zespół „Donegal”, grający muzykę irlandzką. Formacja powstała w 2000 r. Wieloletnie doświadczenie sceniczne pozwoliło osiągnąć profesjonalny poziom artystyczny. Członkowie zespołu prezentują wysokie umiejętności instrumentalne, są również zafascynowani muzyką celtycką. Zespół przekracza granice stylów, łamie konwencje i kanony wykonawcze w nieznany dotąd sposób. Łączy tradycyjne brzmienia celtyckie z elementami muzyki pop, rock, blues, bluegrass. Występowi zespołu „Donegal” towarzyszyć będzie pokaz rzeszowskiego zespołu tańca irlandzkiego Keraan.

Do udziału w „Dniu Eurowyborcy”   zapraszamy wszystkich lubiących dobrą muzykę!