Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.
W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.  
Zamknij

Siedziba WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej

 

Siedziba:

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
ul. Cegielniana 14 (boczna al. Rejtana)
35-310 Rzeszów

pokaż na mapie

Telefony:

Sekretariat Rektora

17 867 04 00
e-mail: sekretariat.r@wspia.eu

Fax

17 867 04 99

BIURO REKRUTACYJNE

 - Informacja dla kandydatów na studia:
I stopnia, II stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe

17 867 04 80
17 867 04 81
17 867 04 82
kom. 514 194 892
e-mail: rekrutacja@wspia.eu

DZIEKANAT - Dział Obsługi Studentów:

kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne
kierunek Prawo
kierunek Administracja
kierunek Zarządzanie

17 867 04 01, e-mail: bw.dziekanat@wspia.eu
17 867 04 01, e-mail: prawo.dziekanat@wspia.eu
17 867 04 02, e-mail: administracja.dziekanat@wspia.eu
17 867 04 02, e-mail: zarzadzanie.dziekanat@wspia.eu

Studia Podyplomowe
(obsługa słuchaczy)

17 867 04 12
e-mail: podyplomowe@wspia.eu

Seminaria Doktoranckie

17 867 04 54
17 867 04 57
e-mail: seminarium.doktoranckie@wspia.eu

Organizacja sesji, dyżurów i egzaminów

17 867 04 12
e-mail:  jolanta.wilczak@wspia.eu

Stypendia

17 867 04 42
e-mail: stypendia@wspia.eu

Wielomieszkaniowy Dom Studencki 17 867 04 18
kom. 797 027 946
e-mail: wds@wspia.eu

Zespół Języków Obcych

17 867 04 94
e-mail: zjo@wspia.eu

Centrum Kształcenia Praktycznego

 

17 867 04 33
17 867 04 29
e-mail: praktyki@wspia.eu

Akademickie Biuro Karier

17 867 04 91
e-mail: biuro.karier@wspia.eu

Centrum Edukacji Dodatkowej - BED

17 867 04 35
17 867 04 10
e-mail: bed@wspia.eu, ced@wspia.eu

Dział Nowy Wymiar Studiowania:
SBS, Edukator

17 867 04 52  ("SBS", "EDUKATOR")
e-mail: nws@wspia.eu

Dział Toku Studiów
(program "Dziekanat")

17 867 04 04
e-mail: d.dziekanat@wspia.eu

Biblioteka Uczelniana

17 867 04 57
17 867 04 54
e-mail: biblioteka@wspia.eu

Dyrektor

17 867 04 44
e-mail: dyrektor@wspia.eu

Dział Administracyjny, Zastępca Dyrektora

17 867 04 46
e-mail: administracja@wspia.eu

Dyrektor Biura Rektora

17 867 04 43
e-mail: magdalena.czech@wspia.eu

Biuro Rektora

 
e-mail: biuro.rektora@wspia.eu

Pełnomocnik Rektora
ds. Programu ERASMUS+,
Koordynator Programu ERASMUS+

17 867 04 09
e-mail: erasmus@wspia.eu
Pełnomocnik Rektora
ds. Kontaktów z Otoczeniem,
Dyrektor Podkarpackiej Młodzieżowej Akademii Prawa i Bezpieczeństwa
17 867 04 00
e-mail: sekretariat.r@wspia.eu
Pełnomocnik Rektora
ds. Organizacyjnych i Wydawnictw
17 867 04 50
e-mail: kbr@wspia.eu
Pełnomocnik Rektora
ds. Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych
17 867 04 06
e-mail: pelnomocnik.ue@wspia.eu

Dział
Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych

17 867 04 89
17 867 04 75
e-mail: dpfz@wspia.eu
Asystent Rektora ds. Kadrowych 17 867 04 07
e-mail: kadry@wspia.eu
Rzecznik Uczelniany 17 867 04 72
e-mail: rzecznik@wspia.eu
Dział Marketingu 17 867 04 48
17 867 04 45
e-mail: marketing@wspia.eu

Dział Informatyki

17 867 04 49
e-mail: informatyk@wspia.eu

Dział Inwestycji

17 867 04 53
e-mail: inwestycje@wspia.eu

Samorząd Studencki

17 867 04 90
e-mail: samorzad@wspia.eu

Klinika Prawa

17 867 04 16
e-mail: klinika.prawa@wspia.eu

   
Mapka dojazdowa:

 

Multimedia

Prev Next
  • Wirtualne informatory
  • Wirtualny spacer

Biblioteka

Akademickie Biuro Karier